• Намалена цена
  • Ново
Alexzendra Шампањ Лажичка Вратот Tulle Линија Пром Фустани Beaded V Назад Долго Вечер Фустани Партија Облечи
zoom_in

Alexzendra Шампањ Лажичка Вратот Tulle Линија Пром Фустани Beaded V Назад Долго Вечер Фустани Партија Облечи

DEN 6247.00 6576.00

Износот
check Това е достапна


За големината, можете да изберете стандардна големина од нашата веб страница,или да ни ги испратите вашите сопствени вистински детали мерења, ако сакате да се облекуваат обичај прави со сопствената големина, ве молиме обратете се на погоре мерка gide и ни даде големина како што следи : 1. Биста = CM/2 Инчи. Половината = CM/3 Инчи. Колковите = CM/4 Инчи. Рамо до рамо = CM/5 Инчи. Шупливи До Подот Без Чевли = CM/6 Инчи. Природна Висина без Чевли = CM/7 Инчи. Висина со Чевли = CM/8 Инчи. Брадавица да Брадавица = CM/9 Инчи. Арм Дупка = 10.Арм Должина = CM/Инчи 11.Фустан Затворање (Патент или Чипка)= (Обично препорачуваме слика show) 12.Фустан во Боја ( ве Молиме изберете Боја Бр. од нашите Боја Шема) : Боја НЕМА.# = 13.Носат Датум =
Кога ќе palce цел, обично, вие треба да ги обезбеди следниве мерења : Биста, Половината, Колковите, рамо до Рамо, Шупливи да Полите, Природна Висина, Висина со Чевли, Брадавица да Брадавица.
Како што е меѓународниот превозот услуга, време на испорака и поштенски се разликуваат од различни региони. Најефикасен курир ќе се применува.
За пример
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во intem цена или превозот цена. Овие трошоци не продавачот одговорност. Обично пишуваме ниска цена за да се избегне царинската за вас, но некои земји се многу строги со ова. Така pleease проверете со вашиот земјата царинска испостава termine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање & Размена Политика
Имаме лесно враќање/размена процес! Ако не сте целосно задоволни со објектот
(вклучувајќи квалитет на проблемот, а не вистинската големина, итн.)
Враќање & Размена На Барања
Производот мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина.
Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или без оригинален Бренд&Етикети.
Не се вклопуваат за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем
Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние сме професионални свадба & вечер фустан дизајн и производство на компанијата во Кина. Ние сме првата стапка дизајнер и висок technic и многу внимателни работници.

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Бренд Име:
Alexzendra
Деколте:
Лажичка
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Број На Модел На:
M1130
Моден Елемент:
Бонбони боја
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија

Слична стока во категоријата..