• Ново
20Pcs Нови и оригинални MM74HCT245WM HCT245 СОП Octal 3-ДРЖАВА Transceiver во парк
zoom_in

20Pcs Нови и оригинални MM74HCT245WM HCT245 СОП Octal 3-ДРЖАВА Transceiver во парк

DEN 128.16

Износот
check Това е достапна


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Слична стока во категоријата..