• Ново
Замена на Проектор Светилка/Сијалица За Acer S1385WHBe/S1385WHne/P1385W/P1385WB/X1385WH/H5381BD/P1185/P1285/P1285B/S1285/X1185/X1285
zoom_in

Замена на Проектор Светилка/Сијалица За Acer S1385WHBe/S1385WHne/P1385W/P1385WB/X1385WH/H5381BD/P1185/P1285/P1285B/S1285/X1185/X1285

DEN 1152.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
1.Компатибилен светилка модел : MC.JL811.001 / MC.JL511.001-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
2.погодни за : Acer S1385 WHBe/S1385 WHne/P1385 W/P1385 WB/X1385 WH/H5381 BD/P1185/P1285/P1285 B/S1285/X1185/X1285 проектори
3. Тип : Компатибилни Голи Светилка
4. Време на испорака : рок од 24 часа
5. Минимална Цел Количество : 1 парче
6. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
7. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
8.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
MC.JL811.001 / MC.JL511.001
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 дена
Компатибилен Проектор :
за Acer S1385WHBe/S1385WHne/P1385W/P1385WB/X1385WH/H5381BD/P1185/P128
Светилка Живот:
2500 - 3000 часа

Слична стока во категоријата..