• Намалена цена
  • Ново
PK-L2210U За JVC DLA-X3 DLA-RS40 DLA-RS45 DLA-X30 DLA-RS55 DLA-X70R DLA-VS2100NL DLA-X90R DLA-X7 DLA-X30BU Проектор Крушка Светилка
zoom_in

PK-L2210U За JVC DLA-X3 DLA-RS40 DLA-RS45 DLA-X30 DLA-RS55 DLA-X70R DLA-VS2100NL DLA-X90R DLA-X7 DLA-X30BU Проектор Крушка Светилка

DEN 2587.00 3360.00

Износот
check Това е достапна


Проектор крушка светилка PK-L2210 U За JVC DLA-F110, DLA-RS40, DLA-RS55, DLA-RS45, DLA-RS50 N, DLA-RS60, DLAVS2100 N, DLA-VS2100 NL N, DLA-X3, DLA-X30, DLA-X30 BU, DLA-X7, DLA-X70 R, DLA-X70 RBU N, DLA-X9, DLA-X90 R, DLA-X90 RBU, RS4800, X3 0, X70, и X90 Со Станбен КРИЕШЕ : Меркур Светилки is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Број на Модел : PK-L2210 U За JVC Тип : Замена на Проектор Светилки Сијалица За нас : Производителот Припаѓаат на : Компатибилност Користи : бизнис,училиште,образование,дома Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен Со Станбен или не : со станбен Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 buc
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
4. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки.ви благодариме.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Однапред ви благодариме. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.
2.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. инаку ние не прифаќаме тоа
3.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
PK-L2210U За JVC

Слична стока во категоријата..