• Намалена цена
  • Ново
СИВ Преносни Картон паметен Телефон Проектор 2.0 / Собрани Телефон Кино Проектор Z09 Капка брод
zoom_in

СИВ Преносни Картон паметен Телефон Проектор 2.0 / Собрани Телефон Кино Проектор Z09 Капка брод

DEN 593.00 714.24

Износот
check Това е достапна


Материјал : Направен од картон, со стаклена леќа. Боја : како што е прикажано во piture Карактеристики паметен Телефон Проектор 2.0 доаѓа со мека мет ламинатни заврши и сребрена фолија. Тоа е најмногу софистициран начин да го вклучите вашиот мал екран во големиот екран. Направен од картон, паметен Телефон Проектор 2.0 е лесен, компактен и целосно пренослив. Погодни за употреба со i OS и Андроид компатибилни паметни телефони. Телефон светлината мора да се претвори до 100% и за максимална ефикасност употреба во темна соба и проектот врз мазна бела површина.
Описи Одговара на телефони до максимум големина на 80mm x 160mm и 3.2 x 5.7 инчи. И за новиот i Phone 6 и i Phone 6 Плус ќе одговара на внатрешноста на овој производ. Физички експеримент за полнење, а Не професионална проектор. Не го споредиме неговиот ефект со вистински професионалец проектор. Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Картон DIY паметен Телефон Проектор

Бренд Име:
SIV
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia

Слична стока во категоријата..