• Намалена цена
  • Ново
Промоција S925 Сребро Elk Еленски Природен Бисер Едноставна Божиќ Ѓердан Мода Накит за Жените Мода Подароци
zoom_in

Промоција S925 Сребро Elk Еленски Природен Бисер Едноставна Божиќ Ѓердан Мода Накит за Жените Мода Подароци

DEN 1502.00 1668.96

Износот
check Това е достапна


Име на производ Еленов бисер ѓердани Производ број МК-N1160 производ материјал S925 чисто сребро + слатководни монистра. Производ големина
Долго 17mm*16.5 mm бисер : 9mm производ тежина од 2.5 g Производ изработка Чисто сребро обработка, electroplating платина, анти - алергија траен сјај.
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Метална боја:
сребро Со синџир
Бренд Име:
MAOKE
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
МК-N1160
is_customized:
No
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал квалитет.:
Сребро.
Финост:
925 сребрен
моделирање:
Животните
Благороден метал маса:
925
Стил:
Корејската верзија
Производство Број:
МК-N1160

Слична стока во категоријата..