• Намалена цена
  • Ново
ELOYHI Голем Круг Дрвото На Животот Долга Змија Синџир Приврзоци Џемпер Синџир Сребрена Плоча За Жените Трендовски Neckalce&Приврзоци Подарок
zoom_in

ELOYHI Голем Круг Дрвото На Животот Долга Змија Синџир Приврзоци Џемпер Синџир Сребрена Плоча За Жените Трендовски Neckalce&Приврзоци Подарок

DEN 216.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Број На Модел На:
NK0060
Бренд Име:
ELOHYI
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Цинк Легура
Функција:
Моден
изјава ѓердан:
Моден уникатен Collares
гроздобер прекрасна етничка шарм:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
макси јака:
multilayer ѓердан за жените девојка
нов моден дизајн:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените
Етничките Колиер Жените Bijoux:
колиер femme
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината
Neclace Стил:
Pendant&Nacklace За Жени

Слична стока во категоријата..