• Намалена цена
  • Ново
BOROSA 10PCS Marquise Злато Бела Боја/Сино Јапонски Опал Конектори Човек-направени Опал Двојно Шарм за Ѓердан Накит DIY G1462
zoom_in

BOROSA 10PCS Marquise Злато Бела Боја/Сино Јапонски Опал Конектори Човек-направени Опал Двојно Шарм за Ѓердан Накит DIY G1462

DEN 1512.00 1680.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Јапонски Опал Камен Големина : Камен : 10x6mm Дебелина : 4~5mm Тежина : Околу. 0.5-0.7 g Облик : Marquise Метал заврши : Злато Позлатен OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
G1462
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
Јапонски Опал
Обликотшема:
Marquise
Функција:
моден накит
Материјал:
Јапонски Опал
Камен големина:
Камен
Дебелина:
Прибл. 4~5mm
Тежина:
0.5~0.7g
Обликот:
како Слика

Слична стока во категоријата..