• Намалена цена
  • Ново
10PCS Големи Антички Бронза Круг/Овална/Плоштад Камео Cabochon База Settings Ѓердан Приврзоци Фах Рамки Ќорци Накит Наоди
zoom_in

10PCS Големи Антички Бронза Круг/Овална/Плоштад Камео Cabochon База Settings Ѓердан Приврзоци Фах Рамки Ќорци Накит Наоди

DEN 544.00 604.80

Износот
check Това е достапна


10 PCS Големи Антички Бронза Круг/Овална/Плоштад Камео Cabochon База Settings Ѓердан Приврзоци Фах Рамки Ќорци Накит Наоди
Количина : 10pcs
Материјал : цинк легура Антички Бронза Позлатен ( олово и никел бесплатно )
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Приврзоци
боја:
античкиот бронза
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Слична стока во категоријата..