• Намалена цена
  • Ново
1pcs Кинески Змеј Феникс Pendant Celtics Птица Ѓердан Викинг Античка Ѓердан Дух Накит CT733
zoom_in

1pcs Кинески Змеј Феникс Pendant Celtics Птица Ѓердан Викинг Античка Ѓердан Дух Накит CT733

DEN 150.00 187.20

Износот
check Това е достапна


Синџир : СТП Синџир
Синџир должина : 50cm
Пакување : PPbag
Место на потекло : Кина
Pendant Материјал : Цинк Легура
Бесплатни никел или олово.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Број На Модел На:
CT733
Pendant Големина:
40*35mm

Слична стока во категоријата..