• Намалена цена
  • Ново
Мажите Накит Pendant Слајд Природни Сина Lapis Lazuli Камен Pendant Ѓердан трговија на Големо Мода Приврзоци за Момчиња Подароци GS004
zoom_in

Мажите Накит Pendant Слајд Природни Сина Lapis Lazuli Камен Pendant Ѓердан трговија на Големо Мода Приврзоци за Момчиња Подароци GS004

DEN 391.00 411.84

Износот
check Това е достапна


Мажите Накит Pendant Слајд Природни Сина Lapis Lazuli Камен Pendant Ѓердан трговија на Големо Jade Мода Приврзоци за Момчиња Подароци GS004
Листата На Специјално
S / N
GS004
Големина
39 X30 X7 mm ( 1 инч = 25.4 mm )
Тежина
15 g ( 1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Сина Lapis Lazuli Скапоцен Камен (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.intmail.183.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.ups.com
EMS
За 5-10 дена
www.ems.com
DHL
За 5-10 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.ups.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен . Имаме доволно снабдување. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи. Ви благодариме за вашиот бизнис.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Бренд Име:
SorcerKeeper
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Ахат
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
GS004
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Тема:
Хоби & Занаети
Главниот Камен:
Lapis Lazuli
боја:
Сина
За публиката:
Човекот,момчиња
слободни:
кожа ѓердан
Земја на потекло:
Мадагаскар
Земја на Производство:
Кина
третман:
Природни

Слична стока во категоријата..