• Намалена цена
  • Ново
Boho Симулирани Бисер Кристал Chokers Ѓердан за Жените Бохемски долго pendant Multilayer Изјава Ѓердани од злато синџир Collares
zoom_in

Boho Симулирани Бисер Кристал Chokers Ѓердан за Жените Бохемски долго pendant Multilayer Изјава Ѓердани од злато синџир Collares

DEN 59.00 115.20

Износот
check Това е достапна


Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L015
Бренд Име:
LiXiao
Функција:
Додатоци
Компатибилност:
Додатоци
Синџир должина:
30cm+10cm Продолжен синџир
Функција:
модни додатоци
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Инч:
11.8 во

Слична стока во категоријата..