• Намалена цена
  • Ново
5PC Eudora Ѓердан Копче Locket Лебди Кафез Pendant одговара на Ангел кои Сакаат Бел Хармонија Топката &Pompom за Жените бебе Подарок Накит
zoom_in

5PC Eudora Ѓердан Копче Locket Лебди Кафез Pendant одговара на Ангел кои Сакаат Бел Хармонија Топката &Pompom за Жените бебе Подарок Накит

DEN 988.00 988.32

Износот
check Това е достапна


Eudora Срцето Копче Locket Лебди Кафез Pendant Ѓердан одговара на Ангел кои Сакаат Бел Хармонија Топка за Жените бебе Најдобар Подарок !
Кликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката Кафез
Состојба :
100% нови
Материјал :
Сребро Позлатен на бела бакар
Pendant големина на :
За 18mm топка
Количина :
Можете да изберете да мах : pendant само, pendant со метален синџир или кожа кабелот.
Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!
Abuout Производ
Како од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот. Што ќе се зголеми за врската помеѓу мајката и бебето. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа. Овој ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан долго откако бебето е родено.
Тоа дефинитивно повеќе потоа ѓердан. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
копче
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Хармонија bola locket кафез
Функција:
Декорација и да се релаксираат
Метали Тип:
сребро позлатен бакар
Пол:
Повод:
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Кафез боја:
Сребрена Боја Како Слика Шоу
кафез големина:
Одговара за 18mm Топка
ѓердан големина:
24/30/45 Инчен Да Се Избере
Метали Тип:
сребро позлатен
Ѓердан Материјал :
Восок Кожа/ Синџир

Слична стока во категоријата..