• Намалена цена
  • Ново
BOROSA Златна Боја Природен Бисер Монета Конектори за Нараквица,Мода Слатководни Бисер Монистра Конектори за Накит Одлуки G1405
zoom_in

BOROSA Златна Боја Природен Бисер Монета Конектори за Нараквица,Мода Слатководни Бисер Монистра Конектори за Накит Одлуки G1405

DEN 1642.00 1824.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Природен Бисер Камен Големина : Камен : 15-18mm Дебелина : 5-7mm
Тежина : Околу.2.0~3.0 g
Метал заврши : Златна Боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
G1405
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Функција:
моден накит
Камен големина:
15~18mm
Дебелина:
5~7mm
Тежина:
2~3g

Слична стока во категоријата..