• Намалена цена
  • Ново
BOROSA 5pcs Мода Природна Бела Школка Коска Врежан Оставете го Отвори Циркони Pendant Монистра за Жените Ѓердан Накит JAB113
zoom_in

BOROSA 5pcs Мода Природна Бела Школка Коска Врежан Оставете го Отвори Циркони Pendant Монистра за Жените Ѓердан Накит JAB113

DEN 994.00 1104.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Природна, Бела Школка Коска
Камен Големина : Прибл. 55~57x20~25мм Дебелина : 3~5mm
Тежина : 4-8 g
Облик : Остави
Метал заврши : Занаетчиски Отвори циркони
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд.

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JAB113
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
отворајќи циркони
Материјал:
Природните Бела Школка Коска
Обликотшема:
лист
Функција:
моден накит
Камен големина:
55~57x20~25mm
Дебелина:
3-5 mm
Тежина:
4-8 g

Слична стока во категоријата..