• Намалена цена
  • Ново
Wyuen Нов Дизајн Риби Лажни Тетоважа Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници за Жени Мажи Телото Уметност Тетоважи E-039
zoom_in

Wyuen Нов Дизајн Риби Лажни Тетоважа Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници за Жени Мажи Телото Уметност Тетоважи E-039

DEN 20.00 29.76

Износот
check Това е достапна


Si ze : 9.8*6cm Шема : како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа Decals Тетоважи Примена : 1. Чиста и сува кожа целосно 2. Мачка нашите дизајнот на вашиот избор и да ги отстрани филмот 3. Тетоважа со лицето надолу на кожата 4. Бришење и влажни тетоважа целосно со влажна крпа или сунѓер 5. Кора од аголот на Тетоважа нежно за да проверите дали тоа е префрлен. Ако не, притиснете надолу и влажни повторно. 6. Вашата Тетоважа може да траат и по неколку дена, ако пренесени внимателно. 7. Како да се отстрани : Тетоважата Триење ладно крем или бебешко масло ќе ја отстрани Тетоважата веднаш. Предупредување : чувајте дофат на деца. Функција : Тетоважа Хартија е совршен за создавање на свој сопствен привремен отстранлив тетоважи. Изгледа одлично на секој тип кожа (не може да биде соодветен за многу чувствителни типови на кожа). Трудот е лесен за употреба и лесно да се отстрани од кожата кога тоа е време да го симнат.
За Превозот :
1. Цел
2. Цел >= Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации.
3. Цел >= 70 :
Бесплатен превозот со ЕМС или DHL на Fed Ex или SF Express (зависи од различни земји).
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по cheared плаќање примени.
5. Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат превозот, кој обично трае 3-7 дена за испорака.
Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот. Но, не грижете се, ние ќе го одбележи парцели многу ниска вредност.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Бренд Име:
WYUEN
Број На Модел На:
E-039
Големина:
9.8*6
Тип:
Привремена Тетоважа
Материјал:
Вода За Пренос На Хартија/Мастило/Лепак
Шема:
Риби
Стил:
Привремен/Водоотпорен Тетоважа Налепница
Главната боја:
Црна
Функција:
Водоотпорен/Отстранлив/Привремена
Пол:
За Жени/Мажи/Возрасен/Дете
Користење на:
Рамо/Половината/Ракав/Назад/Нога/Рака/Градите
Тежина:
1g
Времетраење:
Вообичаено трае 3-5 дена
квалитет:
Долготрајни/Врвен Квалитет

Слична стока во категоријата..