• Намалена цена
  • Ново
3d Лажни flash Тетоважи Водоотпорен Металик Златно ракав привремена тетоважа мажите деца налепница хена тетоважа налепници
zoom_in

3d Лажни flash Тетоважи Водоотпорен Металик Златно ракав привремена тетоважа мажите деца налепница хена тетоважа налепници

DEN 45.00 47.52

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се користи и лесно се чисти. Големина : 20 X15cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
YOEMTAT
Број На Модел На:
нов дизајн
Големина:
Normal size
Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
According to description
Број На Модел На:
Привремен Flassh Тетоважа налепници
Трговија на големо:
Yes
боја:
Мешани Бои
квалитет:
Висок
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет
Добар пакување:
Yes
Тип:
Привремен Flassh Тетоважа налепница
Трговија на големо:
Yes
Големина:
Normal specifications
Број На Модел На:
Според описот
Процесот:
привремена тетоважа налепница
боја:
Мешани Бои
Се применливи:
лице/прст/вратот/грб/рамо/половината/зглоб/назад
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет

Слична стока во категоријата..