• Намалена цена
  • Ново
Нова Доза Цела Притисок Сензор Одговара на BMW LAND ROVER ОПЕЛ ОПЕЛ 5850801 MHK101060L MHK101060
zoom_in

Нова Доза Цела Притисок Сензор Одговара на BMW LAND ROVER ОПЕЛ ОПЕЛ 5850801 MHK101060L MHK101060

DEN 1322.00 1392.00

Износот
check Това е достапна


Ставка Опис
КО MPANY БР.
ОЕМ БР.
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
ВОЗИЛОТО MHK 101060 L ADJ137404 36965 0906082 20936965 501906 0817027 Х5, 20936965 13622246977 MHK101060 L 05850801 93171579, WG1054399 WG1440957
3 пина BMW LAND ROVER "ОПЕЛ" ОПЕЛ
Пакување Детали кутија за пакување Нашата Предност 1. Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Богато искуство и прекрасната Услуга за вас 2. Сите наши производи се од ofessional по услуга за вас, 3. ние ја прифати кредитна картичка плаќање ,ако било каков проблем, или било кој друг рок на плаќање ви се допаѓа pls дозволете ми да знам ,исто така, може да се прифати Превозот Услови Предмети ќе биде испорачуван EMS,USP,DHL,.Превозот methed зависи од вашиот избор Превозот methord Превозот време USP,DHL,FEDEX,ТНТ 2-7 дена по испорака ЕМС 4-10 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја ) Гаранција 1. Секој производи доаѓаат со Гаранција . 2. Секој производи ќе биде на тест пред senting.За да се задржи сигурни дека сите производи работат добро. Повратни информации 1. Сите наши производи ќе бидат исти како и фотографии ,па се надевам дека ние само може да се добие postive повратни информации . 2. Било како да се споредуваат со оригиналот ,pls се задржи сигурни нашиов се конкурентна цена со висок квалитет што не се надевам дека имаат било лош повратни информации 3.Ние, исто така, како и вашите предлози за подобрување подобро
За нас
Нашите производи имаат положено за Управување со Квалитет Систем за Проверка на TS16949
Нашата компанија е специјализирана во производство на калеми за палење, Дизел заеднички железнички систем Електромагнетниот вентил и разни сензор серија, како и на други електрични авто делови. Имаме ужива добар углед на пазарот дома и во странство, како што Европа, Северна и Јужна Америка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија.

Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
1 s
Бренд Име:
WANNATUO
Чувствителност:
Висок
Резолуција:
добро
Повторливост:
Никој
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
линеарна:
10
Мерен Опсег:
1-100m
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Автомобил модел:
Одговара на BMW LAND ROVER ОПЕЛ ОПЕЛ
ОЕМ:
ADJ137404 36965 0906082 20936965 501906 0817027 Х5, 20936965
Притисок-тип на сензор:
RDS
Моќ-напон :
5
Дел Тип:
100% Нов Дел
сертификација:
ISO9001 / TS16949
Гаранција:
12 месеци
Начин на плаќање:
ТТ / Paypal / Western union
Дел Бр.:
13622246977 MHK101060L 05850801 93171579, WG1054399 WG1440957

Слична стока во категоријата..