• Намалена цена
  • Ново
Воздушниот Компресор Пневматски и Хидраулични Течност под Притисок Мерач 0-12Bar / 0-180PSI
zoom_in

Воздушниот Компресор Пневматски и Хидраулични Течност под Притисок Мерач 0-12Bar / 0-180PSI

DEN 61.00 65.28

Износот
check Това е достапна

Материјал : Метал, Пластика Боја : како што е прикажано на сл Опис : Карактеристики голем лесно може да се прочитаат бирање, мерка воздушен притисок 0-180 PSI (0 - 12 Bar). Машки конец дното обезбедува сигурна врска. Име на производ Компресор Мерач Тип Бирате Вид Притисок Опсег 0 ~ 180 PSI, 0 ~ 12 Bar Навој Дијаметар 9mm (1/8" NPT) Случај Големина (Приближно) 42 x 40mm/ 1.65" x 1.57" (D*T) Количина : 1 компјутер Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Пакетот вклучува : 1 x Компресор Мерач

Макс Мерен Опсег:
150 - 199 PSI
Дисплеј Тип:
Аналогни
Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Бренд Име:
Shanwen
Број На Модел На:
видете информации

Слична стока во категоријата..