• Намалена цена
  • Ново
3/4inch Malleable Железни Цевки Кат Страната Навој Фитинг, Црно - Пакет од 10
zoom_in

3/4inch Malleable Железни Цевки Кат Страната Навој Фитинг, Црно - Пакет од 10

DEN 820.00 872.16

Износот
check Това е достапна

Одлично за DIY Проекти
боја : црна
Материјал : леано железо
димензии : Дијаметар : 7cm
Внатре дијаметар : 2.5 cm
Пакет Содржина : 10x Ѕид седиште
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Слична стока во категоријата..