• Намалена цена
  • Ново
2 парчиња/set Шарени Безбедно PP Бебе Лажица+ Вилушка Анти-Пропадна се Справи со Учење Садови Деца Јадења со Складирање Кутија B0667
zoom_in

2 парчиња/set Шарени Безбедно PP Бебе Лажица+ Вилушка Анти-Пропадна се Справи со Учење Садови Деца Јадења со Складирање Кутија B0667

DEN 108.00 135.36

Износот
check Това е достапна

100% Сосема Нов
Материјал : ПП
Боја : Зелена, Сива, Портокалова
Големина на :
Лажица вилушка должина*ширина 14*3cm
Кутија должина*ширина*висина 15*7*3.3 cm
Точка Бр : 879612-879614
Пакетот вклучува : 1set
Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Тип:
Flatware
Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
PP
Бренд Име:
MUQGEW
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Број На Модел На:
B0667
Шема:
Бебе Лажица+ Вилушка

Слична стока во категоријата..