• Ново
Топла Продажба Шупливи Ретро 271 Претерани 18mm Snap Копчето Хривнија Алка Меѓусебно Шарм Накит За Жените и Мажите подарок
zoom_in

Топла Продажба Шупливи Ретро 271 Претерани 18mm Snap Копчето Хривнија Алка Меѓусебно Шарм Накит За Жените и Мажите подарок

DEN 192.00

Износот
check Това е достапна


Одговара 18mm 20mm копчето материја : Цинк легура + бакар
Дијаметар : 5.5 cm

Бренд Име:
LUWELLEVER
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Стил:
Тренди
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
одговара 18mm копчето 20mm
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Тежина:
35g
Ширина:
4.5 cm
Дијаметар:
5.5 cm

Слична стока во категоријата..