• Намалена цена
  • Ново
Ranqin На Нови Оригинални Европската И Американската Популарна Виножито Pendant Женски Шарм Хривнија Шарм Монистра Хривнија Накит DIY
zoom_in

Ranqin На Нови Оригинални Европската И Американската Популарна Виножито Pendant Женски Шарм Хривнија Шарм Монистра Хривнија Накит DIY

DEN 198.00 278.40

Износот
check Това е достапна


Добредојде !
Големина : 18cm;20cm

Дијаметар:
18cm, 20cm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SL235
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
позлата:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Бакар
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ranqin

Слична стока во категоријата..