• Намалена цена
  • Ново
DoreenBeads Boho Стил Бакар Enamelled Sequins Редење Алки Нараквици Плажа Накит Црна, Сива Лист Глеѓ 22cm долго, 1PC
zoom_in

DoreenBeads Boho Стил Бакар Enamelled Sequins Редење Алки Нараквици Плажа Накит Црна, Сива Лист Глеѓ 22cm долго, 1PC

DEN 192.00 240.48

Износот
check Това е достапна


Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B0094626
Бренд Име:
DoreenBeads
Обликотшема:
Круг
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Компатибилност:
/

Слична стока во категоријата..