• Намалена цена
  • Ново
Нерѓосувачки челик двојно срцето нараквици & алки жените, розово злато боја црвена/сина љубов нараквици алки pulseiras bileklik joias
zoom_in

Нерѓосувачки челик двојно срцето нараквици & алки жените, розово злато боја црвена/сина љубов нараквици алки pulseiras bileklik joias

DEN 410.00 431.52

Износот
check Това е достапна


Пакет
Накит ќе дојде со подарок кутија
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА
1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни, ви благодарам многу : )
ПО УСЛУГА
1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покаже на слики за нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.
2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Дијаметар:
56-58mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LDF
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TYME
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..