• Намалена цена
  • Ново
Bonsny Секси Акрилик Мерилин Монро Шема Љубовта Широк Нараквици Накит, Модни Накит За Жените Нови 2017 Шарм Manchette Bijoux
zoom_in

Bonsny Секси Акрилик Мерилин Монро Шема Љубовта Широк Нараквици Накит, Модни Накит За Жените Нови 2017 Шарм Manchette Bijoux

DEN 170.00 334.08

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
AB214
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
7cm
боја:
multicolor
Повод:
Годишнината / Партија / Датира / Подарок

Слична стока во категоријата..