• Намалена цена
  • Ново
2X0.75 mm2 црвено Гроздобер lumiled стил извртени Текстил Електричен Кабел Антички Светилка Кабелот DIY Pendant Светлина Светилка Жица
zoom_in

2X0.75 mm2 црвено Гроздобер lumiled стил извртени Текстил Електричен Кабел Антички Светилка Кабелот DIY Pendant Светлина Светилка Жица

DEN 828.00 1104.00

Износот
check Това е достапна


бесплатен превозот 10m/многу 2 X0.75mm / Шарени плетенка /електрична жица текстилни кабел ткаенина кабел памук кабел жица
-Диригент : Бакар или ЦЦА
-Изолација : ПВЦ
-Плетенка : плетени со памук предиво и хемиски влакна
-Напон оценка : 300 V 500 V
Големина на : 0.75 мм⊃2;
-Core : 2 јадра
-Сите бои се достапни
-Апликација : поврзете приклучоци и електричен апарат
-Пакет : пакет, се тркалаат по јасно поли филм, пластични ролна или хартија во ролна; ние, исто така, може да се намали и пакет според вашите барања.
pls забелешка : цената е за само една боја од 10 метри. Кога ќе го поставите цел, постојат коментари може да се полнат, ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за бои што сакате , ви благодариме!
Ако сакате да се купи повеќе. ( 50meters,100meters) може да биде на располагање, ве молиме љубезно ве молиме да проверите на нашата категории тука

Употреба:
Електрична жица
Напон:
90-260V/110V/220V
сертификација:
2018
Примена:
Осветлување

Слична стока во категоријата..