• Намалена цена
  • Ново
Викторија е Списанија Venzi Pella Хард Корица Лаптоп Наредени Пресуди Весник
zoom_in

Викторија е Списанија Venzi Pella Хард Корица Лаптоп Наредени Пресуди Весник

DEN 214.00 285.60

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
Спецификација За Производ
Големина : 19x25cm / 14.8x21cm / 10.5x14.8cm
Материјали : 80 gsm слонова коска дрво-слободен хартија
Страници : 192 Страници
Внатрешниот : Владеел
Опис На Производот
За Victoria ' s Списанија Викторија е Списанија е бренд за автори кои сакаат да се напише. Ние сме фокусирани на дизајн и производство на високо крајот списанија, дневници и тетратки. Работа во независна ateliers во Европа и Азија, квалитет на двете материјали и дизајн е суштинска за нашиот секое парче употреба на традиционален начин на изработка методи додека да експериментираат со прогресивни техники и материјали. Викторија е Списанија посакувана парчиња може да се најде во познати бутици и начин на живот продавници ширум светот и на интернет. Ве молиме посетете ја нашата Facebook и Instagram страница за повеќе ажурирање на производот : www.facebook.com/victoriasjournals www.instagram.com/victoriasjournals

Големина:
190x250mm, 148x210mm, 105x148mm
Бренд Име:
Викторија е Списанија
Број На Модел На:
8395_8335_8305
Употреба:
промоција
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Со Заклучување:
No
Тип:
Составот Книга
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
Hardcover
Стил:
бизнис
Внатрешните Страници:
192 страници

Слична стока во категоријата..