• Намалена цена
  • Ново
L-Б Автомобил Форма Звучници USB ТФ-Картичка Стерео FM Радио Автомобили Модел Звучници USB MP3 Плеер за Музика Бас Дете Подароци Звук Кутија за PC Телефон
zoom_in

L-Б Автомобил Форма Звучници USB ТФ-Картичка Стерео FM Радио Автомобили Модел Звучници USB MP3 Плеер за Музика Бас Дете Подароци Звук Кутија за PC Телефон

DEN 851.00 1164.96

Износот
check Това е достапна


L-Б Автомобил Форма Звучници USB ТФ-Картичка Стерео FM Радио Автомобили Модел Звучници USB MP3 Плеер за Музика Бас Дете Подароци Звук Кутија за PC Телефон
параметар : 1*Излезна моќност : 2 * 3 W 2*Звучници Модел : Надворешните магнетни 4Ω3 W, 40mm 3*Фреквенција одговор : 100 HZ-18 KHZ 4*Јачина на бучава сооднос : "80d B 5*Влезен напон : DC5 V (800 MAH) ", надворешни батеријата (капацитет 600 MAH) 6*Карактеристики : ТФ-картичка плеер, USB плеер, FM радио, hands-free повици, аудио ПОМОШЕН текст

Репродукција Функција:
радио
Извор На Енергија:
DC
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
Автомобил играчка говорникот
Аудио Crossover:
Двонасочна
PMPO:
2W
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Вграден Микрофон:
Yes
Водоотпорен:
No
Фреквентен Опсег:
20Hz-2KHz
Бренд Име:
Tiandirenhe
Батеријата:
No
Канали:
3 (2.1)
Кабинетот Материјал:
Пластични
екран:
No
екран:
No
Поддршка Apt-x:
No
Звучник Тип:
Преносни
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Функција:
Никој
Далечинска Контрола:
No
комуникација:
Bluetooth
Материјал:
Пластични
Излезна Моќност:
2W
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Тип:
Автомобил модел говорникот
боја:
Сина, жолта, сребрена , црна, црвена
Функција:
USB ТФ FM Радио со звучник
Користење на:
Роденден На Божиќ Дете Децата Подарок
Функција:
стерео бас
За:
за iPhone 7 7s xiaomi samsung, huawei
За 2:
за Mp3 Mp4 iPad pc
смешни подароци:
Yes
Употреба:
Музика на отворено јазик
Стил:
Преносни звучници fm радио

Слична стока во категоријата..