• Намалена цена
  • Ново
10pcs / многу системи за видео надзор BNC Конектор Машки Коаксијален RG59 Приклучок за видео надзор DVR и Камери Пресврт Пролет BNC Конектор за Додатоци за видео надзор
zoom_in

10pcs / многу системи за видео надзор BNC Конектор Машки Коаксијален RG59 Приклучок за видео надзор DVR и Камери Пресврт Пролет BNC Конектор за Додатоци за видео надзор

DEN 181.00 213.60

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
азил
Тип На Објект:
Видео Конвертор
Број На Модел На:
BNC-01
Примена:
Системи за видео надзор DVR & Камери

Слична стока во категоријата..