• Намалена цена
  • Ново
Дома текстил утешителот покрие сина ѕвезда кралицата кралот близнак целосна еден прекривки покрие памук човек 1pc ватенка покрие момчиња doona маска
zoom_in

Дома текстил утешителот покрие сина ѕвезда кралицата кралот близнак целосна еден прекривки покрие памук човек 1pc ватенка покрие момчиња doona маска

DEN 1044.00 1632.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : 100% Памук(12870)
Оваа прекривки капак не вклучува утешителот
Прекривки Покрие големина :
100x130cm, 100x200cm, 120x150cm, 120x200cm, 150x200cm, 160x210cm, 180x220cm, 200x230cm, 220x240cm, 230x230cm, 230x250cm
САД 68x86inch,86x86inch,90x100inch.
АУ 55x83inch,71x83inch,83x83inch.
Велика БРИТАНИЈА 53x78inch,78x78inch,86x90inch.
RU 180x210cm,200x220cm,150x215cm
Инструкции за перење : 1. Може да биде рачно или во машина за миење 2. Се користи вода со температура под 30 степени. 3. Капка неутрален детергент решение во вода, прв и го стави во постелнината до течни интегрирани целосно во вода. 4. Измијте тоа за не повеќе од 30 минути. Производот Се Покаже :

Големина:
120x200cm, 150x200cm, 160x210cm, 180x220cm, 200x230cm, 220x240cm, 230x230cm, 230x250cm, USA Queen(86x86 inch), AU Single(55x83 inch), AU Double(71x83 inch), AU Queen(83x83 inch), UK Single(53x78 inch), UK Double(78x78 inch), UK King(90x86 inch), RU Double(180cmx210cm), RU Europe(200cmx220cm), RU Family(150cmx215cm)
Број На Модел На:
12870
Бренд Име:
xuyongtong
Тежина:
0.3-1.5kg
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Дома,Хотел
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Ткаенина Count:
40
Техника:
Реактивен Печатење
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
тема count:
300TC
Прекривки покрие големина:
близнаци целосна кралицата цар големина

Слична стока во категоријата..