• Ново
36080 Nonslip 45 Степен се Справи со Одржување Капацитет 386Kg 851 Lbs Метални Токи се Повлече за да се Префрлате Менгеме Clamper Клипот Удар 80mm Рака Алатка
zoom_in

36080 Nonslip 45 Степен се Справи со Одржување Капацитет 386Kg 851 Lbs Метални Токи се Повлече за да се Префрлате Менгеме Clamper Клипот Удар 80mm Рака Алатка

DEN 717.60

Износот
check Това е достапна


Спецификација :
Име На Производ За Да Се Префрлате Менгеме
Модел Број 36080
Тип Push Pull
Се Справи Со Се Отвора Агол Од 45°
Одржување Капацитет 386 Kg/ 851 Lbs
Дупка Кол 8.7 mm
Тежина 1220g
Боја Црвена, Црна, Сребрена На Ѕвонење
Материјал Железо, Метал, Пластика
Пакет 1 x pc за да се Префрлате Менгеме
Опис Оваа менгеме е најекономичен push pull toggle менгеме со ductiles железо база дизајн. Најсоодветен за брзо држење лим или кола. Широко се користи на заварување, jigging, поправка поле. За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар. Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција.
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Слична стока во категоријата..