• Намалена цена
  • Ново
Топла продажба C40-3P 20KA~40KA ~420V AC СПД Куќа Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред 2P+N Молња заштита
zoom_in

Топла продажба C40-3P 20KA~40KA ~420V AC СПД Куќа Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред 2P+N Молња заштита

DEN 276.00 329.28

Износот
check Това е достапна


1. Објектот ќе биде предаден во рок од 5-7 работни дена. 2. Време на испорака : Преку Воздух : Обично 1-3 работни дена Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 15-25 работни дена Преку Морето : Според редоследот. 3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Испорака : · Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. · Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. · Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена · Напомене : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава. Плаќање : метод на Плаќање на Aliexpress Проверете тука help.aliexpress.com/payment_method.html Гаранција и Гаранција : · 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! · Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. · Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. · Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови

Бренд Име:
qgt
Тип:
Мини
Број На Модел На:
C20~40KA-3P
is_customized:
Yes
Номинална Испуштање Струја:
20KA
Max. Испуштање Струја:
40KA
Тип:
Surge Protector
Влезен Напон:
420v
Место на Потекло:
Кина
боја:
Бела
Материјал:
Пластични

Слична стока во категоријата..