• Намалена цена
  • Ново
Тајван SH Hing Хан T80-Т копчето switch минијатурни 2 датотеки 5-нога 3A250V тресење на главата се префрлите
zoom_in

Тајван SH Hing Хан T80-Т копчето switch минијатурни 2 датотеки 5-нога 3A250V тресење на главата се префрлите

DEN 1596.00 1680.00

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слична стока во категоријата..