• Намалена цена
  • Ново
Нормално Отворени Затвори Actuator За Underfloor Греење Цела 230V 2W 24V 2W
zoom_in

Нормално Отворени Затвори Actuator За Underfloor Греење Цела 230V 2W 24V 2W

DEN 257.00 285.60

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Контроли проток на вода преку underfloor систем за греење
2-жица врска со еден вентил на јамка
Единствен брз заклучување snap акција.Црвена дамка индикатор на врвот
Може да се залепи лесно да адаптер прстен
Спецификации :
Тип : Нормално Отворен/Нормално Блиску
Материјал : PC Retardant
Напон : 230 V 2 W,24 V 2 W
Моќност : 2 VA
Активност : 110 N
Пат : 3мм/5мм
Време : 3-5 Min
Поврзување Големина : M30x1.5mm
Надворешна Температура : -5~60°
Водоотпорен Ниво : IP54
Големина : 65x40mm
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот вклучува :
1 x Pc Термички Actuator

боја:
Нормално Отворен, Вообичаено Блиску
Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
Карактеристики:
Други
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
3W180323

Слична стока во категоријата..