• Намалена цена
  • Ново
50pcs 6 Бои ДС-316 Само Ресетирате Еден Навој 10мм 0.5 A 250VAC Push Копчето се Префрла
zoom_in

50pcs 6 Бои ДС-316 Само Ресетирате Еден Навој 10мм 0.5 A 250VAC Push Копчето се Префрла

DEN 188.00 235.20

Износот
check Това е достапна


боја:
Црна, Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Гаранција:
2Y
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
ДС-316
сертификација:
CCC
тековната:
0.5 A

Слична стока во категоријата..