• Ново
Бразилецот Откачен Кадрава Коса Снопови Remy Бразилецот Човечка Коса Ткаат 3Bundles Природна Боја длабоко Човечка Коса Кадрава Екстензии
zoom_in

Бразилецот Откачен Кадрава Коса Снопови Remy Бразилецот Човечка Коса Ткаат 3Bundles Природна Боја длабоко Човечка Коса Кадрава Екстензии

DEN 2976.00

Износот
check Това е достапна


Бразилецот Откачен Кадрава Коса Снопови 100% Remy Бразилецот Човечка Коса Ткаат 3 Bundles Природна Боја длабоко Човечка Коса Кадрава Екстензии

Протегала должина:
Боја На Коса:
Природна Боја
Апликација Тип:
Шие-во
Бренд Име:
SHIREEN
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Bleachability:
#27
Текстура:
Откачен Кадрава
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Материјал:
Човечка коса снопови индискиот кадрава
боја:
Светлината Русокоса Темно кафеава боја Џет црна Златна Бургундија
Текстура:
Откачен кадрава индискиот коса
одделение:
Shireen коса компанија 8a бразилецот откачен кадрава коса
Достапни Lengt:
8-32inches Достапни индискиот Remy Коса
губење на квалитет:
Двојно Силна Машина Weft Без пролевање Не метежот
политика:
7 Дена Се Враќа Гаранција
Поврзани Со Стил:
Телото бран откачен кадрава yaki директно лабава бран длабоко бран
Поврзани производи:
Евтини Бразилецот Малезија Перуанскиот Индискиот Монголски
превозот:
ups-от

Слична стока во категоријата..