• Ново
внатрешниот 32-милиметри/надворешниот 39mm,Универзална правосмукалка јастуци,цевчиња,нишка Црево,мека цевка,трајни,правосмукалка делови
zoom_in

внатрешниот 32-милиметри/надворешниот 39mm,Универзална правосмукалка јастуци,цевчиња,нишка Црево,мека цевка,трајни,правосмукалка делови

DEN 445.92

Износот
check Това е достапна


Оригиналните ОЕМ,Универзална правосмукалка јастуци,цевчиња,нишка Црево,мека цевка,трајни ,затворено 32-милиметри/надворешниот 39mm,правосмукалка делови
Тема Црево големина Тема внатрешен дијаметар : 32-милиметри Тема надворешниот дијаметар : 39 мм Боја : Случајни испорака (Црна или Сива) За иста големина на правосмукалка Мазна површина Лесно свиткана, мека го Издржат напонот Не е лесно да се деформирани Киселина и алкално отпорност на Висока температура Не е лесно Мраз се Бори Против стареење
Гаранција & Политика На Враќање
Ние гарантираме задоволство за искрени и разумни купувачот. Ако објектот е оштетен при пристигнувањето, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатни, но за каква било физичка штета или штетата е резултат на купувачот злоупотреба, Купувачот треба да споделам некои износ.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Пратката ќе ви бидат доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата . Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контактирајте Со Нас
Ве молиме овозможи 24 часа за нас, за одговор, Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не е целосна.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања,вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот одговори; ако имате проблеми со примање на нашите пораки,можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас.
Ние го цениме вашиот комуникација и ние ќе се обидеме нашата моќ за да ги реши сите прашања може да постои.
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа.

боја:
1.5 метри, 2 метри, 3 метри
Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Црева
Број На Модел На:
32-милиметри Универзална Правосмукалка
Бренд Име:
FGHGF
тип 1:
правосмукалка црево
тип 2:
Правосмукалка Делови
тип 3:
ЕВА Барел
Тип 4:
јастуци,цевчиња ,нишка Црево
Тип 5:
мека цевка
Тип 6:
издржлив
Тип 7:
за philips црево
Тип 8:
за midea црево
Тип на 9:
за Electrolux црево
тип 10:
Универзална Почиста Црево

Слична стока во категоријата..