• Намалена цена
  • Ново
Топ Продажба Мини Микро-Алатка Прилог Поставување Одговара на СИТЕ правосмукалки
zoom_in

Топ Продажба Мини Микро-Алатка Прилог Поставување Одговара на СИТЕ правосмукалки

DEN 378.00 539.52

Износот
check Това е достапна


Драги пријатели, ви благодариме за вашиот интерес за овој производ. Малку е тажно што на адаптерот на овој производ не е достапна во вашата земја. Но, ве молам не грижете се, ние prepair на universal Plug конвертор за вас. Се работи во многу земји, како што се Азија, Централна Америка, Јужна Америка и Нов Зеланд, Канада, Русија. Можете да ги најдете на овој линк : https : //www.aliexpress.com/store/product/Plug-converter-Global-universal-Power-Plug-Multi-country-converter-US-EU-UK-AU-plugs-AC-100/1958788_32863048569.html?spm=2114.12010611.0.0.3a83396ek3h KQs или исто така можете да кликнете на оваа слика. Ви благодарам многу!
МНОГУ ИЗДРЖЛИВИ
ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА
НЕВЕРОЈАТНО ЕДНОСТАВЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ
ЧИСТА НАСЕКАДЕ БЕЗБЕДНО
Чистење на цврста површина на подови е лесно со право на прилогот. Само слајд овој кат четка на вашиот вакум црево за брз агилни и на самото чистење. Подот четка нема да нула вашиот подови како што тоа го зема и чисти каде што треба да се. Не грижете се за фрлање облаци од прашина во воздухот кога ќе се чисти вашата мантија и knick-knacks. Со оваа мека четка за бришење прашина бришење прашина, ќе бидете во можност да нежно издржам прашина подалеку и да имате на вашиот вакуум повлечете ја надвор од воздухот пред да може да направи да се sneeze.
ВИСОК КВАЛИТЕТ на АЛАТКИ за да ви се чисти каде што треба. Користете мали алатки за чистење на вашата тастатура или вашиот автомобил стерео. Детали алатки и адаптерот гарантираат висока вшмукување да го чисти она што ви треба каде.
ПОЗДРАВ НАЧИН НА ЖИВОТ! Сега можете да се исчисти за местата кои ви се плашеле да се постигне. Нема повеќе да се грижиш, ако си оди за да нула или оштетување на вашата електроника. Вие можете безбедно да се чисти и вакуум со неказнивоста! Чиста НАСЕКАДЕ.
ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА така ќе може да се вратам на чистење што е можно поскоро! Алатки слајд и исклучување лесно и чува подалеку во минимален износ на вселената! Одговара на сите правосмукалки со 32-милиметри отвори.
ЗАЧУВАЈ ВАШИОТ РАЗУМОТ со твоите вакуум е tools. Сега можете да се исчисти тешко да се постигне места лесно. Не грижете се за се обидува да contort или виткајте да стигнат до оние места!
материјал : пластика
боја : Црна
Пакет Содржина : 9x правосмукалка додатоци
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Тип:
Правосмукалка Делови

Слична стока во категоријата..