• Намалена цена
  • Ново
ААА одделение Нов Зеланд paua abalone школка ламинатни листови за музички инструмент и дрво пломба зелена боја
zoom_in

ААА одделение Нов Зеланд paua abalone школка ламинатни листови за музички инструмент и дрво пломба зелена боја

DEN 4412.00 4795.20

Износот
check Това е достапна


Опис на производот :
Број на модел : qch03
Материјал : Нов Зеланд paua abalone школка
Лист големина : 140x240mm
Дебелина : 0.2 мм~0.3 mm
Ако треба други дебелина,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Производ апликација :
Школка laminates се користи широко во различни места.
1.За декорација на музички инструменти.
2.За мебел пломба.
3.За накит, кутии.
4.За декорација на мобилен телефон случај. .
5.За DIY,итн.
Производот се прикаже :
Декорација ефекти :
Суровини :

Производи карактеристики :
1.Перл текстура : нашите суровини е разни видови на мајката на бисер во светот со природни бои,елегантна и шармантна функција и морето мириса.
2.Море здив : светските мориња различни климатски,што резултира во шарени природна мајка на бисер,бисер бела,златна,шампањ,розова,или мистериозната шарени црно и има природна текстура.
3.Животна средина-пријателски и зелена : ние најчесто ги користат образован школка која нема да биде недостаток на акции.И нашите производи неопасен да hunman здравјето на елемент,во согласност со зелена заштита на животната средина,и тоа се враќа кон природата концепт на модерна декорација.
Внимание :
1.Квалитетот на производот е 100% сигурни.Ако ви се некои сигурно,ние укажуваат на тоа дека можат да купат еден квадратни метри или повеќе за примерок.
2.Според вашето барање,на производи може да биде приспособен за вас.
3.Како природен производ од страна на страна,школка laminates покажува различна боја, од различни агли и светлина.
4. За wholesales : Ние сме фабрика,и ние го прифаќаме трговија на големо наредби и проектот наредби!Трговија на големо цена ќе биде подобро, но минимум цел количина е повеќе.ако имате било какви прашања или ви се потребни повеќе информации,ве молиме да бидат слободни да контакт.
За испорака :
1.Во Северна Америка,Европа,Азија,Африка и Океанија,ние обично се користат се изразат како dhl,fedex и tnt да ја испорача стоката.Тоа ќе потрае околу 7-15days.
2.Руски,Бразил и други земји, кои многу тешко се направи царинската расчистување,ние ќе ги користиме меѓународните логистички да ја испорача стоката и тоа ќе лесен за клиентите да не царинската расчистување.Тоа ќе потрае околу 30-45 дена.

боја:
1 многу(5pcs), 2 многу(10pcs), 4 многу(20pcs), 10 многу(50pcs)
Функција:
Отпорен На Вода,Животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
qch03
Употреба:
Кујна
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Стил:
Класичен
Шема:
No
Материјал:
Други
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..