• Ново
Обичај кошарка позадина, тимот на логото тим логото дрво ѕид на дневната соба бар КТВ ресторан позадина позадина
zoom_in

Обичај кошарка позадина, тимот на логото тим логото дрво ѕид на дневната соба бар КТВ ресторан позадина позадина

DEN 1440.00

Износот
check Това е достапна


Обичај кошарка позадина, тимот на логото тим логото дрво ѕид на дневната соба бар КТВ ресторан позадина позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот апстракт дрво позадина позадината на троседот во дневната соба спална соба ѕид позадина mural позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D позадина мурали за дневна соба соба Swan бакнеж ТВ поставување на ѕид Дома Мебел декорација винил тапет НИ$ 30.00 /метар квадратен
Обичај фото позадина DE papel parede шумски предели за бојадисана троседот поставување на ѕид винил спалната соба која позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Модерна позадина ѕидови de Papel parede прилагодена за Темза телевизија троседот позадина внатрешни работи винил тапет НИ$ 30.00 /метар квадратен
Обичај зелени шумски дрвја пејсажот mural за дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина на модерна 3 D винил тапет мурали US$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, планински предели фото позадина спална соба, дневна соба со ТВ ѕид контакт хартија US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали, едноставен стил на модерна 3 D de Papel parede, дневната соба ТВ ѕидот во спалната соба контакт хартија prairie небото US$ 29.99 /метар квадратен
Романтични Прованса лаванда голема дневна соба со софа на ТВ на ѕид mural позадина позадина US$ 30.00 /метар квадратен

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
13158697
Тип:
Винил Позадини
Користи:
На бојадисана, ресторан, хотел, кафе продавница,

Слична стока во категоријата..