• Намалена цена
  • Ново
Beibehang Новиот Кинески стил пејзаж мастило стил софа кревет ѕид обичај големи mural позадина de papel parede став quarto
zoom_in

Beibehang Новиот Кинески стил пејзаж мастило стил софа кревет ѕид обичај големи mural позадина de papel parede став quarto

DEN 734.00 1440.00

Износот
check Това е достапна

купувачите мора да се прочита : ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. не ролни. 1 S quare метар = 1 buc. 2 S quare метар = 2 компјутери. 3 S quare метар = 3 еез .. ширина x Висина = m = намалување Забелешка : ве молиме бидете внимателни 1 M2 цел. бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (стандарден материјал) / HD не-плетени хартија / Кожа шема / не-плетени хартија / трева текстура / 3d олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Сјајна површина. свилен површината. Висок Квалитет. Материјал Карактеристики : лесен за чистење antistatic, добра пропустливост на воздух . водоотпорен. Анти-влага. анти-габични Земе Очигледно : Тоа е еден вид на обичај mural позадина. ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (ширина и висина). Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. што можете да го добиете она што го сакате. ве молиме погледнете цел да ја следниве пресметка метод : на пример вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, широчина од 3 метри. додадете екстра 0.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета. површина : (2.5 0.05) m * (3 0.05) m = 7.77 Квадратни метри. Мора да ги купите 8 метри квадратни, кога ќе се направи нарачка. Напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. Откако испративме на вашата потврди големина и материјал, ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо . Ако не сте ни овозможи вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен стандарден материјал "Блиц сребро платно" и следнава стандардна големина. Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. било која големина на mural позадина е за целата шема. Обичај позадини се направи на многу парчиња. тоа не е целата позадина. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. размислете добро пред купување, ви благодариме! Нема лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, не е само-лепило позадина. бараните лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. Ние не сме одговорни за било увозни царински давачки, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме да ги доставите вашите CPF број. Благодарение 16 стандардна големина се достапни : available : 1 квадратен метар = 140 cm (W) x 70.5 cm (H) (4'2 "x 2'3") 2 ft квадратни метри = 200 cm (W) x 100 cm (H) (6'5 "x 3'2") ft 3 метри квадратни = 208 см (W) x 146 cm (H) (6'8 "x 4'8") ft 4 метри квадратни = 250 см (W) x 160 см (H) (8'2 "x 5'3") ft 5 квадратни метри = 280 cm (W) x 180 см (H) (9'2 "x 5'11") ft 6 квадратни метри = 300 см (W) x 200 см (H) (9'10 "x 6'7") ft 7 метри квадратни = 330 cm (W) x 210 см (H) (10'10 "x 6'11") ft 8 квадратни метри = 360 см (W) x 230 см (H) (11'10 "x 7'6") ft 9 квадратни метри = 380 cm (W) x 240 cm (H) (12'5 "x 7'10") ft 10 квадратни метри = 400 см (W) x 250 см (H) (13'1 "x 8'2") ft 11 квадратни метри = 420 cm (W) x 260 cm (H) (13'9" x 8'6 ") ft 12 квадратни метри = 440 cm (W) x 270 см (H) (14'5 "x 8'10") ft 13 метри квадратни = 460 cm (W) x 280 cm (H) (15'1 "x 9'2") ft 14 метри квадратни = 480 cm (W) x 290 cm (H) (15'9" x 9'6 ") ft 15 квадратни метри = 500 cm (W) x 300 см (H) (16'5" x 9'10 ") ft 16 квадратни метри = 500 cm (W) x 320 см (H) (16'5 "x 10'6") ft Ако имате 9 квадратни метри mural тапет, изберете "квантитетот 9" овде.

Димензии:
1 M2
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof
Материјал:
Растенијата
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,3D,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
Број На Модел На:
хаи
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
хаи:
17390315

Слична стока во категоријата..