• Намалена цена
  • Ново
beibehang 2.8 M Висина Обичен цвеќиња Ѕид Хартија Ѕид крпа Европската тапети за ѕидови контакт-хартија дома декор дневна соба
zoom_in

beibehang 2.8 M Висина Обичен цвеќиња Ѕид Хартија Ѕид крпа Европската тапети за ѕидови контакт-хартија дома декор дневна соба

DEN 1848.00 2640.00

Износот
check Това е достапна

Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Wallpaper материјал?
: Природен памук + не wovens
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 2 : Што е со големина на позадината ?
Висина на позадината е фиксна. Сите е 2,8 метри
Кога ќе се купи количина 1 ќе добие wallpapr големина width =1 * 1= 1 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количество 2 ќе добие wallpapr големина width =2 * 1= 2 m height =2.8 m Кога ќе го купите количество 3 ќе добиете wallpapr големина width =3 * 1= 3 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количина 4 ќе добиете wallpapr големина width = 4 * 1= 4 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количество 5 ќе добие wallpapr големина width = 5 * 1= 5 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количество 6 Вие ќе добиете wallpapr големина width = 6 * 1 = 6m height =2.8 m Кога ќе го купите количество 7 Вие ќе добиете wallpapr големина width = 7 * 1= 7 m висина =2.8 m .................... ..................... ..................... Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : Колку треба да ќе треба да се купи? Мерка вашиот ѕид ширина Пример 1 : Ако вашиот ѕид width=3 m, Тогаш ќе треба да се купи количината 3 Пример 2 : Ако вашиот ѕид width = 10 m, Тогаш ќе треба да се купи количината 10 Пример 3 : Ако вашиот ѕид width = 20 m, Тогаш ќе треба да се купи количината 20 ПРАШАЊА 4 : Позадина има браздата? Бидејќи логистика бизнис има ограничена големина на пакетот. (Должината не може да надмине 1.1 m). Така сите позадината е укината и спакувани. По позадината е укината, ќе има една мала количина на браздата, но тоа нема да влијае на квалитетот на позадината. Кога користите позадината на ѕидот. Ќе биде многу совршен. Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : за colur
Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на wal најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Ако вашиот ѕид е на висина Повеќе од 2.8 метри. Може да се купи оваа позадина? Не можете да купите оваа позадина најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : Даночни Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме.
↓↓↓ PLM701
↓↓↓ PLM702
↓↓↓ PLM703
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.

Димензии:
W 1m H 2.8 m
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
a0568
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Слична стока во категоријата..