• Намалена цена
  • Ново
beibehang Медитеранот de papel parede сина вертикална шарени nonwoven 3d позадина класичен позадина едноставен модерен ѕид хартија
zoom_in

beibehang Медитеранот de papel parede сина вертикална шарени nonwoven 3d позадина класичен позадина едноставен модерен ѕид хартија

DEN 1596.00 2534.40

Износот
check Това е достапна


Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
боја : како на сликата
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓ 1091 сина
↓↓↓ 1092 розова
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување
Информации за производот логото

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Лента
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Класичен
Тип:
Природен Материјал Позадини
is_customized:
Yes
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана

Слична стока во категоријата..