• Ново
S-3024 Розова Кревет Headboard Свадба Бебе Новородено Дете Фото Позадина Фотографија
zoom_in

S-3024 Розова Кревет Headboard Свадба Бебе Новородено Дете Фото Позадина Фотографија

DEN 696.00

Износот
check Това е достапна


Обично се покаже големина
Винил backdrops
со живописни печатени слики. тоа е погоден за употреба(роденден), семејство, фотографи,итн . тоа ќе биде светло и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.Објектот packageed,па Ако било брчките,plz висат тоа е нормално за 2-3 дена,или железо назад на пониска соодветна температура. Материјал Тежина : 110 G/GSM Интензивна Живописни Бои Лесни, Лесно да се Свитка & Носат Не водоотпорен Светлина absorbant Не-рефлективен Компјутерот печатен за реализам, Интензивна Живописни Бои Max.ширина : 300cm(10ft)
ПРАШАЊА и одговори П : Кога ќе можам да добијам мојот предмети?
A : Ние обично трае околу 3 дена за подготовка,ако слободно пост,15-20 дена се има,ако го изразат курир,dhl, или fedex,5-7 дена одам таму.
П : Може ли обичај? A : да ни ги испратите вашите треба,ние може да прилагодено вашиот информации,свадба ,роденден backdrops итн. ако сакате да ја испечатите вашите пик,треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Резолуцијата најмалку 300dpi. П : трговија на големо ? A : Ние секогаш биле на големо имаат најголеми повластен политика, трговија на големо 10, можат да уживаат во 15% попуст,трговија на големо повеќе,попуст повеќе,plz контактирајте со нас,и комуникација. П : услуги на клиентите ? О : за Било каков проблем, откако ќе ги примите backdrops,само нас контакт во 5 дена,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Големина (мм):
100x150CM, 150x200CM, 150x220CM, 180x250CM, 180x300CM, 200x200CM, 200x300CM, 250x250CM, 240x300CM, 250x360CM, 300x300CM, 300x360CM
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Бренд Име:
џонсон
Број На Модел На:
S-3024
Стил:
Деца
Тип:
Компјутер Печатени

Слична стока во категоријата..