• Намалена цена
  • Ново
Дигитално Печатење розови цвеќиња Фото Студио Позадина Бебе Фотографија Потекло,винил Свадба Позадина Фантазија Позадина
zoom_in

Дигитално Печатење розови цвеќиња Фото Студио Позадина Бебе Фотографија Потекло,винил Свадба Позадина Фантазија Позадина

DEN 684.00 720.00

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Дигитално Печатење розови цвеќиња Фото Студио Позадина Бебе Фотографија Потекло,винил Свадба Позадина Фантазија Позадина
Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината). Големина на : (големина може да се прилагоди) Не Цвест и не род џеб. Кога тоа е валкано , тоа не може да се мијат. Што може да се чистат со влажна крпа. Пакување : Виткање. Големина : Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат. Најпопуларните големини, треба да се користи за : 1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви) 4ft x 4ft (125cm X125cm) 5ft x 5ft (150cm X150cm) 5ft x 7ft (150cm X220cm) 5ft x 10ft (150cm X300cm) (Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница. Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.) 2) Не е Лесна Големина (дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу позадина) 8ft x 8ft (250cm X250cm)-без подот за лице да застане на. 10ft x 10ft (300cm X300cm)-без подот за лице да застане на. 7ft x 10ft (200cm X300cm) 8ft x 12ft (250cm X360cm) 10ft x 15ft (300cm X450cm) 10ft x 20ft (300cm X600cm) Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента. Таму ќе имаат споеви помеѓу backdrops, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии, можете да користите блиц светлина или изберете потемна и шарени капки која ќе биде подобро. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму. Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано, можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа. Компјутерот печатен позадина карактеристики : 1.Компјутерот печатен за живописни бои,висока резолуција на сликите 2.Повеќе издржливи,помалку тежина,полесно чистење,погодно за отворено настани. 3.Совршена уметност за студио, настани или насловна фотографија и декорација. 4.Не било лоша миризба. 5.Мат финиш за да се намали одраз и Враќање Политики : ви Благодариме за купувањето и жал ми е за проблеми што го имавме! Тука се и правилата за враќање &замена на вашата набавка : ве Молиме контактирајте со нас за 14 дена и се врати во 14 дена по добивање на itemo,инаку, не би наплата на вашата исплата и да се обезбеди замена; Сите објект се врати треба да бидат во оригинал пакет и ги вклучува сите додатоци.И ние ќе рефундирање на сите вашата исплата откако ќе ги примите објект и се врати.Но треба да плаќаат за превозот на предавањето на објектот; Топло Тоа : Точка боја може да имаат боја разлика од екранот прикажана, се должи на следење и снимање слика, ве молиме да се разбере.

Големина (мм):
100cmx 150см, 150cmx 200cm, 150cmx 220cm, 150cmx 300cm, 200cmx 300cm, 300cmx 300cm
Бренд Име:
FOTOKEEN
Стил:
Стариот Мајстор
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
XT6543
Тип:
Компјутер Печатени
Материјал:
Винил
is_customized:
Yes
Големина:
Може да се прилагоди

Слична стока во категоријата..