• Намалена цена
  • Ново
IFRICH машки Шорцеви за Мажи Секојдневен Памук Солидна Боја Одговара Кратка Црна Лето Мода Едноставен Стил Дише Бермуди за момче големина 36
zoom_in

IFRICH машки Шорцеви за Мажи Секојдневен Памук Солидна Боја Одговара Кратка Црна Лето Мода Едноставен Стил Дише Бермуди за момче големина 36

DEN 683.00 975.36

Износот
check Това е достапна


Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Затворање Тип:
Drawstring
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Материјал:
Памук,Spandex
Број На Модел На:
57881202
Бренд Име:
ifrich
Панталона Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length

Слична стока во категоријата..