• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови Лето Тенок дел Секојдневен Тексас Шорцеви за Мажи Губат Големи димензии фармерки памук Мажите Коленото бренд облека Големина 30-42 44 46 48
zoom_in

2018 Нови Лето Тенок дел Секојдневен Тексас Шорцеви за Мажи Губат Големи димензии фармерки памук Мажите Коленото бренд облека Големина 30-42 44 46 48

DEN 1148.00 1639.68

Износот
check Това е достапна


Големина:
30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Редовни
Бренд Име:
GXXH
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
NZDK0024
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Панталони должина:
Шорцеви
Дебелина:
Општи
ткаенина име:
каубој
Применливи сцена:
Слободно време
боја:
Светло Сина
Панталони тип:
Директно Тип
Половината Тип:
Средината
За сезоната:
Лето
Големина:
30 31 32 33 34 35 36 38 40 42 44 46 48

Слична стока во категоријата..