• Намалена цена
  • Ново
Нови пристигнување Луксузни Руно ткаенина црвено сива Flouncing 4/6pcs топла Постелнина Set/Прекривки Покрие/ Кревет Здолниште/ Pillowcase
zoom_in

Нови пристигнување Луксузни Руно ткаенина црвено сива Flouncing 4/6pcs топла Постелнина Set/Прекривки Покрие/ Кревет Здолниште/ Pillowcase

DEN 5242.00 8064.00

Износот
check Това е достапна

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Близнаци Големина 5pcs ( погоден за 1.2~1.5 м ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 х 200(59 x 79inches ) 1 парче Кревет здолниште : 120 x 200+45см(47 79 x+17inches ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња плоштадот pillowcase 45x45cm (17 x 17inches ) Кралицата Големина На 4pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 х 200+45см(59 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 7pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 х 200+45см(59 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парче Плоштадот перница 48x48cm(19x19inches) 1 парче бонбони перница со core Кралицата Големина Б 4pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200+45см(71 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина Б 7pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200+45см(71 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 1 парче бонбони перница со core
Кралот Големина 4pcs
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(79 87 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 7pcs
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(79 87 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парче Плоштадот перница 48x48cm(19x19inches) 1 парче бонбони перница со core
Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
боја 1
Тоа е на кратко кадифен ткаенина, со извонредна мекост, топлина густа и здрава дише, на ткаенина не може да се топката, а не исчезнат.
^ Pillowcase имаат широк раб, поубаво и поудобно.^
^ Можете да се поврзете оваа кревет кошула со душек со овој агол Бенд.^
2 парче Плоштадот перница со core
^ не е метал патент од страна на прекривки маска,можете да ја отворите и да се стави утешителот или ќебе во тоа погодно.^ Боја 2 Боја 3 Боја 4 Color5 Color6 Color7 Color8
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.

Големина:
Twin size 5pcs, Queen sizeA 4pcs, Queen sizeA 7pcs, Queen sizeB 4pcs, Queen sizeB 7pcs, King size 4pcs, King size 7pcs
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Количина:
7 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Возбудува
Тежина:
4
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0073-65
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Корејската
Ткаенина Count:
60
Материјал:
руно ткаенина
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
бела,сина,розова,кафеава,црвена
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Слична стока во категоријата..