• Намалена цена
  • Ново
Изми памук Elk везови луксузна постелнина поставува кралицата цар големина прекривки покрие чаршаф во собата,кревет сет постелнина
zoom_in

Изми памук Elk везови луксузна постелнина поставува кралицата цар големина прекривки покрие чаршаф во собата,кревет сет постелнина

DEN 5242.00 8064.00

Износот
check Това е достапна

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
color1
Оваа постелнина сет изработени од 100% изми памук ^ чаршаф со убаво филе, drape подобро.
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^
color2
color3
color4
боја 5
боја на 6
боја 7
боја 8
боја 9
боја 10
боја 11
боја 12
боја 13
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност . Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас.

Големина:
Queen, King
Ткаенина Густина:
133 * 76
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Материјал:
изми памук
Број На Модел На:
0165-65
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Стил:
Цртан филм
Шема:
Извезена
Количина:
4 парчиња
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Тежина:
4
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Техника:
applique везови
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
црвена,розова,сива,беж,зелена
Употреба:
Дома
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Слична стока во категоријата..